درباره ما…

  • Home
  • /
  • درباره ما…

مستر برند در یک نگاه

معرفی تیم رهبری مستر برند:

تیم رهبری بازرگانی عظیمی، با نام تجاری Mr‌Brand‌، با 15 سال سابقه کار در حوزه صنعت ساختمان، با گرایش دکوراسیون داخلی و بهینه کاری از بهترین و با کیفیت‌ترین برند‌های روز دنیا و با نگاهی جهانی و عملکرد منطقه‌ای، با استاندارد‌های روز اروپا، با بهره‌گیری از دانش تیم‌های طراحی مشترک داخلی و خارجی و با استفاده از تجارب ارزنده مدیران و کارکنان شایسته و کسب آگاهی از پیشنهادات و نقطه نظرات کارشناسی و نیاز سنجی از همکاران و مشتریان محترم، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تامین، فروش و توزیع، اجرای پروژه ها و خدمات پس از فروش، فعالیت خود را در سال ۱۳80 آغاز نمود.

رویکرد مستر برند در حوزه مدیریت زنجیره تامین:

ما با ایجاد یک مکانیزم توانمند مدیریت زنجیره تامین، با پایبندی به اصول کیفی و تعهد به مشتری مداری و رفتار حرفه‌ای به همراه آموزش و تعامل مستمر و سازنده با تولید کنندگان برتر داخلی و خارجی، با داشتن نمایندگی انحصاری ۲9 برند برتر ملی و جهانی، در حوزه دیوارپوش، سقف کاذب، کفپوش، پارکت، کاغذ دیواری، کناف، قرنیز، ابزارهای PVC، ابزارهای دکوراتیو پلی استایرن، نورپردازی حرفه‌ای، سقف‌های آسمان مجازی و کشسان و درب ضد سرقت، امکاناتی را برای مشتریان محترممان، ایجاد کردیم تا محصولات با کیفیت را در قالب یک سبد کالای کامل، با دپوی بالا و قیمت بسیار مناسب و عادلانه در دسترس داشته باشند.

رویکرد مستر برند در حوزه مدیرت تولید محصولات:

محصولات مستر برند با استاندارد های روز اروپا و با استفاده از آخرین تکنــولوژی های روز دنیــا، در داخل و خارج از کشور تولیـد می‌گردد. سیســتم منحصــر بفرد تأمین مواد اولیه‌، برنامه‌ریزی و کنترل تولید، بازرسی کیفی و بسته بندی پیشرفته و مستحکم کارخانجات مستربرند، نشانگر رویکرد مشتری مدار و کیفیت گرای مدیران و کارکنان این برند بوده و با طراحی سیستم ردیابی و شناسایی پویا‌، امکان تحقق کیفیت را از ابتدای فرآیند زنجیره تأمین تا انتهای زنجیره عرضه و خدمات پس از فروش میسر می‌سازد.

انسان با نفس زنده است

سازمان با مشتری

رویکرد مستر برند در حوزه طراحی و اجرای پروژه‌ها:

ما در واحد مدیریت طراحی و اجرای پروژه ها، با بهینه کاوی از بزرگان عرصه کسب و کار و با بکار گیری تیم‌های آموزش دیده تخصصی و نظارت دقیق بر عملکرد آن تیم‌ها، بر اساس مکانیزم‌های کنترل پروژه و بر اساس استاندارهای بین المللی زیر سازی و نصب و استاندارد مدیریت کیفیت پروژه‌ها (10006 ISO)، پروژه‌های متعددی را با کیفیت بالا و حداقل زمان ممکنه، با رویکرد مدیریت کاهش هزینه ها، اصول مهندسی نور، روانشانسی رنگ و فنگ شویی،  برای انبوه سازان، پیمانکاران و مهندسین محترم انجام داده‌ایم، که تعدادی از آن ها در سایت شرکت نمایش داده شده است.

اهداف تسری یافته از چشم‌انداز ۱۰ ساله مستر برند:

  • انتخاب اول مشتری ایرانی
  • همکار برگزیده تامین کنندگان داخلی و خارجی
  • ایجاد حس خوب زندگی و رضایت در تامین کنندگان، پرسنل، نمایندگان، مشتریان و جامعه

 

آذران پلاستیک: اولین و بزرگترین تولید کننده دیوارپوش و سقف کاذب pvc در خاورمیانه.

روستر: یکی از 5 تولیدکننده کاغذ دیواری و پارکت لمینیت در اروپا.

قالان دور: بزرگترین کارخانه وارد کننده و تولید کننده درب های ضدسرقت ترک در ایران.

بهینا پروفیل: نماینده انحصاری شرکت Miga کره، بزرگترین تولید ابزارهای دکوراتیو در آسیا

اصفهان پانل: بزرگترین تولید کننده قرنیز و دیوارکوب پلی استایرن در ایران

کناف: بزرگترین تولید کننده سیستم ساخت و ساز خشک در جهان

 

دکتر محمد عظیمی

مدیر عامل

مزیت های رقابتی محصولات مستر برند:

محصولات مستر برند با سهولت و آسانی نصب شده و از نظر اقتصادی با صرفه می‌باشد. این محصولات با نظر سنجی و ارزیابی تقاضا از متخصصین صنعت ساختمان، طراحی شده و در برابر رطوبت مقاوم بوده و عایق حرارت و برودت می‌باشد. ضریب انعطاف پذیری بالای این محصولات، نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار، توان اجرای دکوراتیو این محصول را به تیم های نصب میسر ساخته و امکان نفوذ حشرات موذی را غیر ممکن می‌سازد.

استانداردها و مجوزهای مستر برند:

محصولات مستر برند مبتنی بر استاندارد های 5 گانه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) و با داشتن مجوز صادرات به اروپا (CE) تولید شده و بکارگیری آن، محیط زیبائی را برای منازل‌، مدارس‌، ادارات‌، بیمارستانها و سالن ها ایجاد می‌نماید.

رویکرد مستر برند در حوزه نمایندگان و عاملین فروش:

نمایندگان، عاملین فروش و  همکاران مستر برند، یاران همراه و شرکای تجاری ما هستند و توسعه همه جانبه و موفقیت خود را مدیون تک تک آنان می‌دانیم.

رویکرد مستر برند در حوزه مشتریان:

ما با داشتن تفکر سیستمی و رویکرد سازمانی دانش محور، به این مهم اعتقاد داریم، که انسان با نفس زنده است و سازمان با مشتری، مشتریان ما ارباب، ولی نعمت و دلیل بقای سازمان ما هستند و پاسخگو بودن به مشتری را در هر شرایطی، ارزش سازمانی خود دانسته و سیستم ارتباط با مشتریانمان را بر این منطق بنا کرده‌ایم.